Туристичне агентство Вояж.UA Тернопіль

Рейтинг
0.0
Інтер'єр
0.0
Сервіс
0.0
Ціни
0.0
Туристичне агентство Вояж.UA Тернопіль

Про  Вояж.UA

Вояж.UA – це туристичне агентство, яке знаходиться в Тернополі та має професійну команду досвідчених та молодих екскурсоводів й організаторів мандрівок.
Туристичне агентство здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта, проводить неймовірні екскурсії невідомими й незвичайними місцями, спеціально розроблюючи маршрути. Саме тому найвибагливіший турист залишиться задоволеним, якщо звернеться до послуг тернопільського агентства.
Вояж.UA співпрацює лише з перевіреними та надійними транспортними компаніями, харчувальними закладами та готелями.
Екскурсії проводить Христина Щербіна, яка закликає тернополян вивчати свою історію та минуле, мандруючи невідомою та цікавою Україною, відвідуючи замки, храми, музеї та печери.


Туристичне агентство Вояж.UA має великий арсенал пропозицій:

 

  • — паломництво святими місцями Львівщини та інших областей України;
  • — подорож стежками козаків;
  • — зустріч з талановитими майстрами Карпат та відвідування майстер-класів;
  • — мандрівка невідомими історичними місцями Західної України;
  • — комплексні поїздки на різноманітні дегустації та ще багато інших колоритних програм та маршрутів, зміст яких постійно оновлюється.


Крім того, агентство Вояж.UA за зручними для клієнтів умовами надає в оренду туристичне спорядження: намети та спальні мішки, тенти та наплічники тощо.

Лояльні ціни, доступність послуг та різноманітні акції для постійних клієнтів — це лише декілька з багатьох переваг, які має Вояж.UA.
Зокрема, постійно чинною акцією є можливість поїхати безкоштовно в одноденний тур, запросивши до нього п’ятьох друзів. Або ж отримати знижку 20 % на будь-яку триденну екскурсію.
Для організованих груп, шкільних екскурсій та сімей із дітьми діють спеціальні пропозиції. Детальніше ознайомитися з інформацією можна на сайті агентства.

При дзвінку або візиті скажіть, що знайшли інформацію на "Особистий бСВ Тернопіль"

307
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...