Дитячий магазин Polli Molli Тернопіль

Рейтинг
0.0
Інтер'єр
0.0
Сервіс
0.0
Ціни
0.0
Дитячий магазин Polli Molli Тернопіль

Polli Molli – це універсальний магазин в Тернополі, який спеціалізується на товарах догляду за малюками та дитячим харчування для від 0 до 3 років з урахуванням усіх індивідуальних потреб.

Товари, які можна придбати в Полі Молі:

— усе необхідне для годування:

соски, пляшечки та пустушки, різноманітні  поїльники, термочашки та чашки, що не проливаються, термоупаковки, потрібні для прикорму столові прибори;

— аксесуари для догляду за малюком та засоби гігієни: прорізувані для перших зубів та щіточки для їх чищення, найперші іграшки, ножиці для нігтів, аспіратори для носа, засоби безпеки тощо. А також підгузки, сухі та вологі дитячі серветки, вологопоглиначі пелюшки, ватна продукція та засоби для купання.

— сухі суміші для найменших та різноманітні страви усіх відомих брендів для першого прикорму, а також очищена питна вода для немовлят;

— аксесуари в допомогу матерям для грудного вигодовування, косметичні засоби для вагітних та гігієнічні набори до пологового будинку.

В магазині Polli Molli панує доброзичлива атмосфера та завжди є широкий вибір найрізноманітнішої дитячої продукції за лояльними цінами.

Крім того, клієнтам магазину представлені цікаві пропозиції та акції, які постійно змінюються, оновлюються та допомагають суттєво заощадити на необхідних товарах.

Polli Molli – це невеликий гостинний магазин для мам та їх малюків з величезним асортиментом та високою якістю товарів!

При дзвінку або візиті скажіть, що знайшли інформацію на "Особистий бСВ Тернопіль"

701
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...