Угода користувача

Будь ласка, ознайомтеся з даною Угодою перед використанням сайту ternopil.uspeha.org. Реєстрація на сайті і використання його сервісів означають Вашу згоду з Угодою користувача.
1. Загальне положення:
1.1 Сайт ternopil.uspeha.org надає можливість з розміщення інформації. Всі публікації, що розміщуються на сайті ternopil.uspeha.org повинні бути унікальними та адресовіні для Тернополя і Тернопільської області, опублікована інформація повинна допомогти відвідувачам в даному регіоні.
1.2. Сайт ternopil.uspeha.org ні в якій мірі не може вважатися підприємством. Користувач має право безкоштовно розмістити фото або опублікувати статтю.
2.2. Відповідальність за зміст, достовірність інформації, що публікується інформація та наслідки її розміщення несе Користувач.
2.3. Користувач зобов'язується:
2.3.1. Розміщувати повну і достовірну, що відповідає унікальності інформації про організацію (Довідник підприємств Тернопіль);
2.3.2. При реєстрації використовувати тільки свою особисту контактну інформацію (місто, поштову адресу, e-mail);
2.3.3. Не застосовувати чуже ім'я і не представлятися від імені іншої особи або організації;
2.3.4. Не змінювати і не видаляти будь-які матеріали сайту, що відносяться до інших осіб чи компаній;
2.3.5. Не проводити несанкціоноване проникнення в будь-які елементи сайту;
2.3.6. Не передавати свій логін і пароль для доступу іншим особам;
2.3.7. Не використовувати для проникнення на захищені ділянки сайту чужий логін і пароль;
2.3.8. Не проводити реєстрацію декількох акаунтів;
2.3.9. Не розміщувати інформацію, що порушує законодавство України і міжнародне законодавство.
3.1 ternopil.uspeha.org зобов'язується:
3.1.1. Надати Користувачам можливість публікації інформації;
3.1.2. Надати Користувачам можливість редагувати публікації в будь-який момент на свій розсуд;
3.1.3. Надати Користувачам можливість залишати відгуки на опубліковані розділи сайту ternopil.uspeha.org;
3.1.4. У разі порушення Користувачем своїх обов'язків, видалити інформацію Користувача без сповіщення;
3.1.5. Не передавати іншим особам особисті дані Користувача для цілей, відмінних від тематичної спрямованості сайту.
3.2. ternopil.uspeha.org ні за яких обставин не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати, що виникли в зв'язку з використанням цього сайту або неможливістю його використання. ternopil.uspeha.org залишає за собою право повністю або частково видаляти зі свого сервера будь-яку інформацію, яка з точки зору ternopil.uspeha.org є небажаною або порушує цю Угоду.
3.3. ternopil.uspeha.org залишає за собою право вносити технічні правки в розміщуваних матеріалах або видаляти їх на свій розсуд без попереднього повідомлення і пояснення причин.
3.4. ternopil.uspeha.org має право публікувати інформацію розміщену на сайті ternopil.uspeha.org, в сторонніх газетах або на інших сайтах схожої тематики для збільшення кількості відвідувачів.
3.5. ternopil.uspeha.org докладає всіх можливих зусиль для того, щоб уникнути несанкціонованого використання персональної інформації користувачів. Однак, ternopil.uspeha.org не несе відповідальності в разі, якщо витік даних сталася через збої в обладнанні або програмному забезпеченні, які перебувають під контролем інших осіб, або в разі перебоїв в роботі сайту, пов'язаних з псуванням сайту іншими особами.
3.6. ternopil.uspeha.org не несе відповідальності за наслідки проникнення в систему користувача, що використовує чужий логін і пароль доступу.
3.7. ternopil.uspeha.org не гарантує Користувачеві, що розміщена ним інформація буде переглянута певною кількістю відвідувачів.
3.8. Адміністрація ternopil.uspeha.org не несе відповідальності за інформацію, що міститься в розділах.
4. Правила розміщення:
4.1. Вся інформація повинна відповідати територіальній спрямованості проекту ternopil.uspeha.org - Тернопільська область.
4.2. Забороняється розміщувати інформацію в населених пунктах, що не входять до складу Тернопільської області.
4.4. Забороняється вказувати контактні дані та іншу невідповідну інформацію в заголовку.
4.5. Забороняється розміщувати інформацію в невідповідну категорію (місто), а також дублювати по декількох категоріях рубрикатора або населеним пунктам, які знаходяться поруч.
4.6. Дублікати видаляються (дублікатом вважається інформація, що збігається з іншим оголошенням по заголовку і вмістом).
4.7. Забороняється розміщувати інформацію, що порушує чинне законодавство України і міжнародне законодавство.
4.8. Вимоги до оформлення:
4.8.1. Кожна інформацію повинна бути розміщена в тематичному розділі рубрикатора;
4.8.2. Текст повинен бути написаний українською або англійською мовою;
4.8.3. Заборонено розміщення інформації:
4.8.4.1. Яка містить завідомо неправдиву інформацію;
4.8.5.2. Містятить нецензурні вислови;
4.8.6.3. Пропонують "спонсорські" схеми заробітку або участь в "пірамідах" та інших організаціях, Користувачу, який розмістив подібну інформацію, може бути обмежений доступ на сайт ternopil.uspeha.org;
4.9. Адміністрація ternopil.uspeha.org залишає за собою право видаляти інформацію, яка не відповідає зазначеним вище правилам. У разі періодичних порушень правил, адміністрація має право обмежити доступ до сайту.
5. Використання матеріалів сайту ternopil.uspeha.org:
5.1. При цитуванні матеріалів посилання на сайт ternopil.uspeha.org обов'язкове!
5.2. Оскільки ідентифікація користувачів утруднена через технічні причини, ternopil.uspeha.org не відповідає за те, що зареєстровані Користувачі є дійсно тими людьми, за кого себе видають, і не несе відповідальності за можливі збитки.
5.3. Використовуючи будь-яким способом сайт, Ви тим самим приймаєте умови цієї Угоди. Якщо Ви не приймаєте умов цієї Угоди, Вам слід відмовитися від використання сайту і його матеріалів.
Ця Угода не може розумітися як встановлення між ternopil.uspeha.org і Користувачем в Довіднику підприємсв Тернополя, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, або якихось інших відносин, прямо не передбачених цією Угодою.

570
Менше хвилини
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...