За скільки купують квартири в Тернополі?

За скільки купують квартири в Тернополі?

Багато покупців в Тернополі віддають перевагу недорогим одно- і двокімнатні квартири. При цьому попит зафіксований, як на новобудови, так і на багатоквартирні будинки старого житлового фонду міста. На трьох-і чотирикімнатне житло інтерес клієнтів практично не поширюється.

Середній діапазон цін, в якому покупці купують житло, коливається в межах $ 16000- $ 35000. Так, однокімнатну квартиру клієнти купують зазвичай за $ 16000- $ 30000, а двокімнатну - за $ 25000 $ 35000. Перед придбанням житла, покупці уважно вивчають всі ціни на нерухомість в Тернополі.

Першою вимогою вважається вигідна ціна на покупку квартири. При цьому клієнти не звертають уваги на наявність ремонту. На думку фахівця, якщо вартість житла з чорновою обробкою вигідна, клієнти будуть його купувати і облаштовувати самостійно.

Власники готові торгуватися і піти на поступки при продажу житла. Знижка зазвичай становить $ 500. Якщо ціна збігається з ринковою, період продажу складе місяць. У випадку завищеної вартості об'єкта, продаж може тривати від двох місяців до півроку.

Вартість залежить від наступних показників — площі, планування, наявності ремонту та стану прибудинкової території окремо взятого житлового об'єкта.

Купівля однокімнатної квартири в центрі Тернополя обійдеться клієнтам в середньому в $ 30000- $ 32000.

Двокімнатне житло в районах, наближених до центру міста, покупці можуть придбати за таку ж суму. У центрі показники досягають $ 35000- $ 40000.

На придбання трикімнатних житлових об'єктів в новобудовах, розташованих на околиці Тернополя, доведеться витратити $ 34000- $ 38000.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

19:22
263
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...