У Тернополі затримали таксиста в нетверезому стані

У Тернополі затримали таксиста в нетверезому стані

У Тернополі затримали таксиста в нетверезому стані

Поліція Тернополя  24 вересня отримала  сигнал про те, що на вулицях міста працює таксист, стан якого викликає сумнів.

Сідаючи у машину таксі, ми завжди ризикуємо, особливо якщо це машина не офіційних фірм перевезення, а приватної особи. Ми не знаємо нічого про водійський досвід, стан психічного і фізичного здоров’я водія.

 І якщо зареєстровані машини і працівники підпорядковуються адміністрації і проходять медичні огляди, то серед  приватних таксистів твориться повний хаос. Випадки нетверезих водіїв дедалі частіші.

Така ситуація трапилась і в неділю. Коли поліції повідомили про нетверезого таксиста, патрульні машини одразу рушили на порук порушника. Зовсім скоро машина, яка була вказана в орієнтирах заявника  була помічена на вулиці За Рудкою. Це був автомобіль таксі ВАЗ.

Волій на запитання  полісменів відповідав не чітко, з його рота правоохоронці відмітили запах речовини, схожої до алкоголю.

Водія попросили проїхати у спеціалізований медичний заклад для проходження експертизи, яка підтвердила підозри, оскільки рівень алкоголю в крові порушника становив 1, 53 проміле.

Було складено відповідний протокол, машину евакуйовано на  арешт майданчик.

Всіх Тернополян  правоохоронці просять бути обачними і обережними. Викликати таксі лише зареєстрованих фірм, тоді виклик офіційно фіксується і ви знаєте номер автомобіля, час замовлення і будете застраховані. Ще краще якщо отримаєте смс з номером замовленої машини. А якщо ви запідозрили, що водій таксі нетверезий чи неадекватний. То негайно повідомте міліцію, оскільки це попередить аварійні ситуації і збереже людські життя.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

13:10
165
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...