На Тернопільщині замість грибів чоловік відшукав труп

На Тернопільщині замість грибів чоловік відшукав труп

На Тернопільщині замість грибів чоловік відшукав труп

У Козівських лісах чоловік, що пішов збирати гриби, знайшов тіло загиблого чоловіка.

Після проливних дощів на Тернопіллі зарясніли гриби в лісах. Проте не для усіх це закінчується добре.  У районне відділення поліції міста Козови у неділю надійшло повідомлення про те,  що житель села Конюхи, пішовши збирати у ліс гриби зник. За словами родичів чоловіку було 59 років.

В ліс він рушив рано-вранці на власному тракторі, але до вечора так і не повернувся.  До справи були залучені рятувальники і працівники поліції. Цілу ніч оперативники розшукували чоловіка, але пошук так і не дав результатів.

Вранці наступного дня до райвідділку надійшло чергове повідомлення, про те, що знайдено тіло невідомої особи у лісі. Про це заявив інший чоловік, який також шукав гриби у лісі.

Оперативники рушили на місце події. Поблизу тіла чоловіка виявили його трактор. Тіло оглянули, проте ознак насильницької смерті не виявили. Про причину смерті поки що не говорять Усе з’ясує слідство.

Правоохоронці вкотре просять Тернополян і мешканців області бути обережними і обачними і не ходити у ліс самостійно, так як допомогти у незнайомих безлюдних територіях  неможливо.

 

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

12:42
266
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...