Родину вбитої Ірини Мукоїд цькують

Родину вбитої Ірини Мукоїд цькують

«Де той Бог? І чому він не дивиться, що вони роблять з нами?» — говорить мама Ірини Мукоїд.

Жінка в розпачі плаче і говорить, що над їхньою сім’єю знущаються. Дітей почали цькувати, решту членів сім’ї теж брудом поливають. Дійсно, і що повинна зробити мама вбитої Іринки, аби їх залишили у спокої?

Ольга Яремчук була опікуном сімнадцятирічної Ірини Мукоїд, яку вбили 26 червня у селищі Вишнівець. Дівчинка називала її мамою. І ця жінка ставилася до Іри як до своєї рідної дитини, виховуючи її разом зі своїм сином (цього року він пішов у перший клас) та дочкою-третьокласницею.

Обставини, що склалися, змусили жінку звернутися до журналістів. Бо терпіла вона вже протягом трьох місяців. Терпіння скінчилося, коли кілька днів тому деякі засоби масової інформації поширили «сенсаційну» новину: сім’я вбитої дівчини відразу після її смерті купила квартиру у Тернополі і вже завершує у ній ремонт.

Ольга Яремчук запрошує кожного, хто знає, де знаходиться ця квартира, прийти і подивитися, як «існує» родина. «Хоча це вже й існуванням назвати важко», — говорить жінка.

Чоловік Ольги є рідним дядьком загиблої, і дійсно нещодавно він закінчив ремонт тернопільської квартири. Проте чужої, як повідомляє Ольга. Він працює разом з бригадою, яка налічує п’ятнадцять чоловік. Робить зі своїми колегами ремонти. І усі чоловіки з бригади можуть підтвердити, кому насправді належить дане майно.

Жінка розповіла, що пишуть усілякі нісенітниці, нібито їй заплатили якусь шалену суму грошей. Але чому їй мають платити кошти? Хіба вона є суддею чи прокурором? На яких підставах пишуть подібне безглуздя? Повинна бути якась документація, що підтверджувала б усе написане. Нехай би усі охочі приїхали до сім’ї з камерами та поглянули, як вони «розкошують».

Після того, як з Іриною сталася така трагедія, Ольга змушена була покинути роботу, оскільки не могла лишати молодших дітей ні вдень, ні вночі. Малі постійно плачуть, стали дуже неспокійні. Нещодавно дівчинку ще й у школі почали цькувати.

Зараз Ольга у відчаї, бо люди дійсно вже перейшли всі межі. Адже чомусь у ЗМІ не пишуть, на які статки живе сім’я Василя, якого підозрюють у вбивстві Ірини Мукоїд. Так звані журналісти зазначають у своїх статтях, нібито Василь не є вбивцею. Але ж не дарма він під підозрою. А коли всі навколо знають, що Василь не є вбивцею, то чому ж тоді не нададуть докази, хто насправді це зробив з дівчинкою?

Життя цілої сім’ї тепер стало справжнім пеклом. Селище Вишнівець поділилося навпіл.

Одна частина села співчуває родинному горю, а інша в цей же час цькує. Спокою не дають навіть родичі. Нібито, Ольга погано дбала про дівчинку. А, до речі, Іринка подавала документи до Хмельницької академії, на прикордонника. Через тиждень після дня, коли її вбили, вона мала б здавати екзамени. Якби дійсно такою поганою для Іринки була Ольга, то чому тоді жінка не відправила дівчину вчитися у якусь вишневецьку бурсу?

Ольга розказує, що вже хочеться їй піти світ за очі. Та як залишити могилу Іринки? Свекрусі доводиться дуже часто викликати «швидку». В сім’ї тільки чоловік працює, тому що потрібно за щось жити. Заробляє хоч якісь копійки, бо не вистачає грошей навіть на шкільні підручники здати. А жінка ні в кого жодної копійки не просить. Усі гроші, які люди принесли Ірині на похорон, підуть на її пам’ятник, бо у сім’ї навіть бракує коштів, щоб його встановити.

Не так давно до матері телефонували з всеукраїнського телеканалу. Родині пропонувалася фінансова допомога, навіть натякали, що оплатять операцію одному з дітей. Аби лише Оля приїхала на передачу та сказала, що Василь – не вбивця.

Ольга та їхня родина вважає це справжнім знущанням. То вони нібито квартиру придбали, то фотографія голої вбитої Іринки в інтернеті демонструється. І справді, де ж совість у того, хто таким займається?!

Днями у маленького братика вбитої випускниці був день народження. Коли батьки спитали у нього, що він хоче до свого свята, то малюк сказав, що не бажає жодних подарунків. Хлопчик хотів би, аби йому повернули Іринку…

Джерело: https://ternograd.te.ua/2017/09/%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%97-%D0%B2%D0%B8%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96-%D0%B7-%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%BD/.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

21:57
214
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...