Ажіотаж довкола видачі біометричних паспортів на Тернопіллі триває

Ажіотаж довкола видачі біометричних паспортів на Тернопіллі триває

Ажіотаж довкола видачі біометричних паспортів на Тернопіллі триває

З моменту проголошення безвізового режиму з Україною деяких Європейських країн люди масово ринули виробляти біометричні документи. Це призвело до величезних черг та  неприємних ситуацій. Багато хто з Українських громадян не встиг на навчання та роботу згідно терміну.

Справа в тому, що отримати документи забажали не тільки ті, що планують поїздку, але і всі ті, які їхати поки що нікуди не збирається.  Міграційна служба виявилась зовсім не готовою до такого потоку замовлень. Для уникнення черг вирішили запровадити електронну систему  з подачі заявок, але для неї це також виявилось не під силу. Програма постійно давала збій і щоб налагодити її потрібен час.

І якщо на даний момент у місті  Тернополі все якось більш-менш налагодилось, то в районних центрах тривають масові паніки. Там працюють лише по одному кабінеті, черги у які займають вночі. Про електронну систему там ніхто не чув і не практикував. Штат працівників занадто малий, щоб обслужити таку кількість заявок, повідомила начальник сектору державної міграційної служби в Збаразькому районі Олександра Лабінська. Ще вона повідомила, що для швидкої роботи сектору необхідна сучасна техніка, а зараз про електронну систему говорити неможливо. Аналогічні ситуації і у інших регіонах Тернопілля.

Загалом на Тернопільщині впродовж останнього місяця видали близько шістдесяти тисяч  біометричних паспортів.  Адміністрція міграційних служб вкотре просить не панікувати і не створювати ажіотажу. Мешканців, які хочуть виготовити паспорт просто «про запас» чемно просять трішки зачекати.

 

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

17:08
171
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...