Будівельне ПП Еверест-Тер Тернопіль

Рейтинг
0.0
Інтер'єр
0.0
Сервіс
0.0
Ціни
0.0
Будівельне ПП Еверест-Тер Тернопіль

Про компанію

Еверест-Тер – це підприємство у Тернополі, яке надає будівельні послуги з виробництва різноманітних металевих конструкцій, а також їх монтажу.
ПП Еверест-Тер має десятирічний досвід роботи у цій галузі, але не припиняє розвиватися, постійно удосконалюючи проекти та дизайнерські рішення. Працівники Еверест-Тер залюбки беруться до виконання нестандартних та оригінальних замовлень найвибагливіших клієнтів.


Для того, аби замовнику вдалося знайти ідеальний варіант, Еверест-Тер пропонує скористатися послугою трьохвимірної розробки, яка передбачає можливість візуально переглянути об’ємну модель виробу ще до початку будівельних робіт.
Підприємство неодноразово займало провідні місця в різних економічних рейтингах країни, про що свідчать відповідні дипломи, відзнаки та сертифікати.


Продукція, яку виготовляє компанія:

 

  • - відкатні, гаражні, розпашні та секційні ворота для різних видів будівельних конструкцій;
  • - шлагбауми та терасні дошки;
  • - усі види сход, каркаси та перила з різних матеріалів;
  • - решітки, навіси та різноманітні огорожі;
  • - металоконструкції нестандартної форми та вигляду;
  • - ролети та інші супутні вироби.


Щоб підвищити якість виготовленої продукції та подовжити термін її експлуатації Еверест-Тер застосовує сучасні технології  - антикорозійне ґрунтування та фарбове покриття, що убезпечують виріб від зовнішнього несприятливого впливу.
Крім того, якщо замовник має бажання, фахівці Еверест-Тер можуть проводити технічний огляд металевих конструкцій (оптимально -2 рази на рік).

Для тих, хто бажає уникнути клопотів та заощадити час, ПП Еверест-Тер надає послуги будівельних робіт «під ключ», що допоможе оселитися до омріяного котеджу в найкоротші терміни.
ПП Еверест-Тер – це перевірена якість послуг, адже постійними клієнтами компанії є «Тернопільська будівельна компанія», «Добробуд», «Тернопіль Будконтроль 2», «Авакс-Проф» та «Гарант Дім».

При дзвінку або візиті скажіть, що знайшли інформацію на "Особистий бСВ Тернопіль"

563
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...