Файне місто - файні рекорди

Тип статті:
Авторська

Велетенська ковбаса

А чи знаєте ви, що 6 травня цього року у Тернополі було встановлено рекорд з виготовлення найдовшої в Україні ковбаси? Так, напівкопчена красуня мала вагу понад 200 кг та 547 метрів довжини. Якщо порівнювати цей велетенський виріб з найбільшими хмарочосами в Європі, то довжина його становила б десять десятиповерхових будинків. Навіть уявити собі важко, як можна було виготовити таку потужну гастрономічну штукенцію! Колись уже був встановлений рекорд з виготовлення найдовшої в країні ковбаси. Тоді в книгу рекордів України потрапило місто Черкаси, жителям якого у 2014 році вдалося приготувати аж 345 метрів «Домашньої» смакоти.

 Тернополяни свою красуню презентували на фестивалі «Тернопільська брама» у травні цього року. Варто сказати, що за результатами дегустації за десятибальною шкалою, оцінка виробу становила саме десять балів. Пригощали ковбасою щиро. А виготовили її на "Тернопільському м’ясокомбінаті".

Результат пошуку зображень за запитом "рекорди тернопіль ковбаса"

Цікаво, що для виготовлення ковбаски було використано лише натуральну свинину та спеції, які напихали в найсправжнісінькі баранячі черева. Запекти «Кабаноссі», а саме так називався цей чудо-виріб, на звичайному обладнанні не виходило, тому довелося майструвати для цього спеціальний барабан. Технологи та механіки підприємства добряче потрудилися, поки вигадали конструкцію цього механізму. Ковбасу робило вісім працівників. А тривало це дійство чотири години. Проковтнули «Кабаноссі» значно швидше і навіть сліду не зосталося. Ось так починалося. А потім як пішло, як покотилося…

Наймасовіше весілля, організоване якнайшвидше

            Восьмого травня в Тернополі поєдналися в шлюбі волонтерка Алла Чонгар та військовий Володимир Данко. Підготовка до весілля тривала всього шість днів, а сама церемонія відбувалася в гідропарку на «козацькому» острові. Наречені навіть не чекали такої підтримки та опіки зі сторони друзів. Адже саме завдяки їм, молодим вдалося підготуватися в такий короткий термін.

        Торт-вишиванка

Результат пошуку зображень за запитом "торт вишиванка рекорд тернопіль"

    Третього червня на гастрономічному фестивалі «Галицька дефіляда» тернополяни випекли найбільший в Україні торт-вишиванку. Довжина цього насправді видовищного витвору мистецтва сягнула майже 103 метри. А головне те, що після фестивалю цю величезну вишиванку було безкоштовно роздано всім гостям свята.

Незвичайний рекорд

Результат пошуку зображень за запитом "масаж рекорд тернопіль"

Липень здивував городян незвичайним рекордом. Така собі масажист, з 19-річним стажем, Оксана Петришин восьмого липня встановила рекорд найтривалішого масажу в Україні. Їй з легкістю вдалося перемогти раніше установлений рекорд киянина Олександра Мироненка, масажиста паралімпійської збірної. Для встановлення нового рекорду жінці довелося працювати навіть вночі, до того ж у неї було лише дві перерви по 15 хвилин і одна — півгодинна. У планах рекордсменки було працювати 20 годин, але лікарі заборонили через погіршення стану здоров’я.

Смачна юшка

Результат пошуку зображень за запитом "юшка рекорд тернопіль"

            У цьому ж таки місяці і майже у цих числах, тобто з 6 по 9 липня у Тернополі проходив фестиваль кулінарного мистецтва, де мали місце конкурси з облаштування багаття, читалися лекції, працювали атракціони, кружляли у танцях і так далі. Але найцікавішим видався факт приготування 3009 літрів рибної юшки. Стало відомо, що на виготовлення величезного казана, у якому варилася юшка, пішло не багато не мало часу, а всього лишень тиждень. Зате, нагодувати вдалося всіх присутніх на фестивалі. А це чогось таки вартує.

Катальпова алея

Результат пошуку зображень за запитом "рекорд тернопіль катальпова алея"

            Вересень поєднав теж два рекорди. Шостого числа Тернопільський гідропарк зафіксував створення найдовшої в Україні катальпової алеї. Протяжність вищезазначеної становить 1,5 кілометри. Катальпа вважається деревом щастя. Це рідкісне дерево з п’янким ароматом.

Віталій Гуголь та 117 кілограмів

Результат пошуку зображень за запитом "віталій гуголь тернопіль"

Одинадцятого вересня у місті відбувся перший відкритий турнір з підняття штанги. Перемогу в турнірі отримав тренер гирьового спорту ДЮСШ м. Збраж Віталій Гуголь, якому вдалося підійняти 117 кілограмову штангу. До нього рекордна вага підняття була 96.5 кілограмів.

            Погодьтеся, що Тернополю є чим пишатися. Перераховані рекорди додають місту слави, честі та пошани.   

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

346
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...