Безвізовий режим з ЄС: скільки грошей в день вам знадобиться? (ИНФОГРАФИКА)

Тип статті:
Авторська
Джерело:
http://news.finance.ua/ru/news/-/402048/skolko-deneg-brat-s-

З 11 червня в силу вступив безвізовий режим з Євросоюзом. Спробувати на собі безвізовий вїзд в країни Європи зможуть ті українці, які отримали біометричний закордонний паспорт. Проте не все так просто як здається, адже існує величезний ряд умов за якими українців будуть пускати в країни ЄС.


Однією із основних є наявність відповідної суми коштів у кишені.Без неї вас просто-напросто не випустять за кордон.


Деякі країни Європи вже назвали конкретні суми на кожен день, які знадобляться вам у поїздці. А під час відвідин до Австрії і Люксембуру все буде залежати від мети вашої подорожі. Точної суми ці країни на разі не називають.


Найдешевшою вам обійдеться подорож до Венгрії, лише 3,2 євро на день, в той час як «дорога» Франція буде вартувати цілих 120 євро.


Трошки складно буде розібратись з сумою під час відвідин Італії. Ідучи туди треба зважати на кількість людей у поїздці. В залежності від цього і будуть регулюватись ціни.

Детальніше з розцінками можете ознайомитись на зображенні.


Відмітимо, що безвіз не діє для Великобританії та Ірландії. Для цих країн вам доведеться отримати візу.


Також варто пам'ятати, що безвіз не дає право на роботу і проживання в країнах Європи, А знаходитись на території ЄС, вони можна до 90 днів протягом 180-денного періоду.Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

223
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...