Топ-5 найкращих країн для еміграції

Тип статті:
Авторська
Джерело:
http://visasam.ru/emigration/vybor/emigraciya-iz-ukrainy.htm

Для тих хто не може вирішити, пропонуємо наш Топ-5 найкращих країн для переїзду у 2017 році.

Сьогодні все більше українців мріють переїхати з Україну за кордон. Гадаю, нікого не здивує, що найбільш сильні міграційні настрої спостерігаються серед молоді. Більша частина людей до 30 років, а саме 53%, готова змінити країну проживання.

Опитування яке провела компанія Research & Branding Group, в червні 2017 року показало, що за останні пів року українці не передумали. Третина жителів України хочуть назавжди покинути її, та змінити постійне місце проживання (33%). В той час як 56% не готові до таких радикальних кроків.


Причини цієї сумної статистики здавалось би відомі усім. Основними з них є бідність, неможливість реалізувати себе, корупція та війна з Росією. На фоні таких реалій виникає питання: куди краще переїхати? Саме для тих хто не може вирішити, пропонуємо наш Топ-5 найкращих країн для переїзду у 2017 році:


1. Канада. Тут всі громадяни мають однакові права, не залежно від того чи це корінні жителі чи іноземці. Тож не дивно що, Канада, налічує найбільшу українську діаспору. 7% населення — українці. Окрім цього країна пропонує багато привілеїв для емігрантів (якісне мед.обслуговування, програми для біженців з України, низький рівень злочинності, високий дохід населення).


2.Наступною є країна, переїзд в яку буде найскладнішим з усіх представлених у цьому рейтингу. Та попри це Нова Зеландія – країна мрія, яка ні чим не поступається у популярності тій самі Канаді або США. Чому варто задуматись про переїзд сюди? Все просто, тут вам запропонують, високий рівень тривалості життя, перспективи для освіти та працевлаштування, відсутність расизму, соціальну захищеність та багато іншого.


3. Норвегія – лідер за рівнем життя населення, та країна Шенгенської зони. Приваблює до себе мігрантів дотаціями для безробітних та малозабезпечених, достойними заробітними платами та безкоштовною освітою і медициною. До того ж у 2017 році діють декілька програм, якими можна скористатись для переїзду(програма еміграції біженців, створення або об'єднання сім'ї, освіта в Норвегії, та ін.).


4.Перевіреним та надійним способом отримати легалізацію у Європейському союзі стане переїзд до Словаччини. З кожним днем вона стає більш популярною серед мігрантів. Особливо це стосується громадян країн СНД, адже схожість менталітетів та легкість у вивченні мови стають серйозними плюсами на користь Словаччини.


5. Фінляндія — стабільна країна з прекрасною природою. Переїзд сюди відкриває масу перспектив та нових можливостей. Країна приманює мігрантів завдяки хорошій екології, доступним цінам на продукти та житло, відсутністю злочинності та бюрократії, хорошим ставленням до іноземців, якісними дорогами та соціальним захистом населення.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

225
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...