Джазовий марафон «Jazz Bez» 2017 у Тернополі

Тип статті:
Авторська
Джерело:
tmcinfo.com.ua/2017/12/23/dzhazovyj-marafon-jazz-bez-2017-u-

Зима у Тернополі ось вже дванадцятий рік поспіль починаться з джазу. Так мандрує Європою транскордонний джазовий марафон «Jazz Bez», який поєднав десятки міст, сотні музикантів з цілого світу. Початок останнього місяця 2017 року був традиційно у кольорах джазу. Грудневий Сімнадцятий фестиваль – це талановиті музиканти, ще більше відтінків джазу і щоденний аншлаг у театрі.

Олег Макогон, організатор фестивалю «Jazz Bez»: я знаю, що тернополяни підтримують джаз приходячі сюди…. фестиваль джаз без стає модним і престижним, чого раніше не було, дякую, вам!

Фестиваль розпочався 2001 року із концертів у Львові та Перемишлі, а тепер проходить в основних культурних центрах України та Польщі, об’єднує людей любов’ю до джазу.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: це подія надзвичайно важлива в наш час… політичниїх вподобань чи чогось іншого.

Традиційно на сцені фестивалю Джаз Без представляєт усіх учасників любитель та знавець джазу Сергій Лазо.

Сергій Лазо, ведучий фестивалю «Jazz Bez»: музиканти фантастично цікаві талановиті …. отримують насолоду від нашої тернопільської публіки.

Джаз прийшов у життя тернополян, це подія, яку очікують протягом року.
Олег Соколовський: люблю джаз … сьогодні якраз джаз, ось прийшли і отримуємо від цього задоволення!

Фестиваль джазу розпочався 2001 року із концертів у Львові та Перемишлі, а тепер розповсюдився на основні культурні центри України та Польщі.
Сімнадцятий «Jazz Bez» об’єднав довкола джазу українські міста Київ, Львів, Дрогобич, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Краматорськ, Харків та польські Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток. Протягом 10 днів у рамках фестивалю відбулось 87 концертів, в яких взяли участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

202
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...