Ремонт стартера Тернопіль

Тип статті:
Авторська
Стартер Тернопіль, ремонт стартерів Тернопіль, ремонт стартерів генераторів Тернопіль

Кожен автолюбитель хоча б раз у своїй практиці стикався з проблемою, коли не крутить стартер, або клацає стартер, а автомобіль не заводиться. Найчастіше причиною є АКБ, але іноді, сюрприз може піднести і сам пристрій запуску.
При цьому рідко потрібна заміна стартера, в більшості випадків, вирішується зняттям несправної деталі і установкою нової. Після цього, двигун знову заводиться, що називається, з
півоберта.

Часто несправності пускового електродвигуна маскуються під пошкодження інших механізмів автомобіля. Крім того, ремонт стартерів ускладнюється наявністю і електричної, і механічної частин. Тому «грішити» на нього потрібно в останню чергу, коли все інше буде вже перевірено. Це особливо актуально, якщо врахувати, що місце, де знаходиться стартер, не можна назвати доступним. Однак є симптоми, які в першу чергу змушують задуматися про працездатність електродвигуна.

Перш за все, це:

  • Втягуче реле стартера клацає, а обертання якоря немає. При цьому акумулятор свідомо заряджений.
  • Електромотор повільно крутить колінвал. Двигун не заводиться. Підвищений розряд АКБ.
  • Обертання супроводжується сторонніми звуками (скрип, скрегіт, стукіт і т. Д.).
  • При виникненні будь-якої з цих несправностей, необхідний ремонт або заміна стартера.

Варто відзначити, що самостійний ремонт стартера хоча і можливий, але для його здійснення потрібен досвід і набір елементарних інструментів, яких в домашніх умовах немає. Відповідно, ремонт стартера може виявитися неможливим, що практично гарантовано знерухомити автомобіль. Але далеко не завжди неможливо завести двигун обумовлена саме несправністю стартера, і перш, ніж братися за його «ремонт», слід звернути увагу на інші вузли — наприклад, маховик або акумуляторну батарею. Крім того, ремонт стартера неможливо здійснити власноруч, якщо не знати, як він улаштований.

Ми спеціалізуємося на ремонті стартерів і генераторів для іномарок. Наші фахівці допоможуть Вам зробити повноцінну діагностику на сучасному обладнанні, виявити всі несправності і виконати якісний ремонт агрегату.

Наші контакти:

При дзвінку або візиті скажіть, що знайшли інформацію на ternopil.uspeha.org

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

532
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...