ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ СТАРТЕРА ГЕНЕРАТОРА?

Тип статті:
Авторська

Залежно від виду моделі і умов експлуатації стартери і генератори служать близько 3-5 років із середньою величиною пробігу до 90 000 км. Весь термін експлуатації вони піддаються значним навантаженням. Так, наприклад, стартер обертає важкий маховик, пов'язаний з кривошипно-поршневою групою двигуна. Дотримання правил експлуатації, догляд і своєчасний ремонт стартерів і генераторів на сервісі "АвтоВоль" в Тернополі допоможуть збільшити термін служби цих вузлів.

Буває, що через несправність зовсім інших систем стартеру не вистачає потужності для роботи. Причиною може стати невеликий дефект в силових проводах або замку запалювання. Проблеми зазвичай виникають з автомобілями, купленими з рук, коли замість довгоочікуваних поїздок доводиться проводити ремонт стартерів.

Слабке місце стартера — втулка. Якісні втулки виробляються з мідно-графітної сировини, а їх довгому терміну служби сприяє саме наявність графіту. У втулок з бронзи і латуні надійність роботи забезпечується мастилом. Коли мастило закінчується, починається швидкий знос втулки, що приводить до руйнування всього агрегата.

Якщо стартери і генератори викликають занепокоєння збоями в роботі, то необхідно звернутися до фахівців. На СТО ремонт стартерів генераторів Тернопіль є професійне обладнання, в тому числі і стенд перевірки генераторів, де автомобіль підданий самому ретельному тестуванню. Всупереч розхожій думці, професіонали навіть допоможуть заощадити кошти замовника. Можливо, замість повної заміни цих агрегатів, досить придбати лише запчастини для стартерів і генераторів для невеликого ремонту.

Ремонт стартерів генераторів Тернопіль: наші контакти.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репост.

348
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...